Sagemax Paint 3D ke Starter Kitu + Gingiva Kit ZDARMA
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

PartialCAD

Částečné snímací náhrady

Navrhování snímatelných rámů částečných zubních náhrad

Modul PartialCAD pro navrhování částečných rámů poskytuje digitální řešení pro navrhování vysoce kvalitních snímatelných rámů částečných zubních náhrad.

Použijte pokročilé funkce návrhu, hlavní spojovací prvky, spony, lingvální zástěrky a dokončovací linie. Užívejte si nejvyšší flexibilitu návrhu, kterou nabízí rozsáhlé funkce a funkce softwaru PartialCAD pro l-bar retainery, návrh sloupků s retencí a automatické uvolnění pro optimální přizpůsobení. Pomocí tohoto modulu můžete kombinovat částečné kostry s prvky návrhu korunky a můstku a vytvářet opěrné tyče pro tisk. Kromě toho jsou možné úpravy dílčích rámů pomocí log a textu.

Novinky
19.05.2026
Digitální fotogrammetrie
Vysoce přesná alternativa oproti intraorálnímu skenování celkových náhrad nesenách implantáty.  Digitální stomatologie otevřela nové možnosti implant... číst celé
03.05.2026
Exocad Insights Mallorca 2026 - kam směřuje exocad
Zůčastnil jsem se sympozia exocad Insights na Mallorce 2026. Místo klasického přehledu novinek bych rád sdílel spíš vlastní pohled na to, co z exocade... číst celé
27.03.2026
Sagemax Multi T a Multi Plus 2.0
Tyto multilayer zirkony působí jako materiály vyšší třídy i v každodenní laboratorní praxi Když se hodnotí zirkonové materiály, často se pozornost ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Jsme oficiální distributoři těchto značek: loga výrobců

Dynamic Dental s.r.o. moderní technologie pro digitální stomatologii

Společnost Dynamic Dental s.r.o. se dlouhodobě specializuje na zastoupení špičkových výrobců dentálních technologií a materiálů pro český i slovenský trh. Naším cílem je dodávat ověřená, technologicky pokročilá řešení, která zvyšují přesnost, efektivitu i kvalitu práce zubních laboratoří a stomatologických pracovišť.

Spolupracujeme s renomovanými světovými výrobci a ke všem produktům poskytujeme odborné poradenství, školení a technickou podporu.

nabízíme moderní technologie pro digitální stomatologii

Dynamic Dental s.r.o. nabízí komplexní řešení pro digitální stomatologii a zubní laboratoře – od 3D tisku ACKURETTA, přes CAD/CAM software exocad (licence, moduly, aktualizace, školení a technickou podporu), skenery MEDIT, až po zirkonové bloky Sagemax a patentované implantologické systémy Dynamic Abutment® a Multi-Unit DAS System s úhlováním až 45°. Zajišťujeme odborné poradenství, školení a podporu pro český i slovenský trh

Odborné poradenství
Potřebujete poradit s výběrem?
Potřebujete poradit s výběrem?
Infolinka: Po-Pá 8-18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz